.

  • slide
icon

O Nas ...

Jesteśmy placówką medyczną NZOZ EPMED w Radomiu działającą od 2000 roku. Poprzednie miejsce udzielania świadczeń było przy ulicy Suchej 2/13 w Radomiu.

image

....

Celem naszej przychodni jest udzielanie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych dla dorosłych i dzieci w oparciu o umowę z NFZ, ALLIANZ oraz odpłatnie. Od 1.01.2011 nasza placówka mieści się w centrum miasta Radomia , w nowym lokalu, w bliskim sąsiedztwie dworca PKS, PKP przy ulicy Waryńskiego 9A.

image

....

Nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny. Aktualnie świadczymy usługi medyczne w zakresie:

- położnictwa i ginekologii

- laryngologii

- foniatrii

- logopedii

- diabetologii dla dorosłych i dzieci (obsługa pomp insulinowych)

- pediatrii

- psychologii

- USG pełen zakres badań z funkcją kolorowego Dopplera

- USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych, USG piersi, USG jamy brzusznej, USG ślinianek , USG węzłów chłonnych szyi, USG kolana

- masażu leczniczego w chorobach krtani, zawrotach głowy

- masaże dla kobiet w ciąży

- VNG (Videonystagmografia) - badanie błędników

- Ośrodek Rehabilitacji Osób z Dysfunkcją Narządu Słuchu i Mowy

- Neuroflow - diagnoza i terapia Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego

 

Nasi lekarze to specjaliści II stopnia, z wieloletnim stażem pracy.

image

....

Posiadamy nowoczesny sprzęt do badań endoskopowych krtani, wideostroboskop z pełnym oprogramowaniem Iris, do diagnostyki endoskopowej narządu rodnego histeroskop, aparat do elektrokoagulacji, aparat do rehabilitacji głosu (zwłaszcza w porażeniach krtani po operacji tarczycy) metodą elektrostymulacji sprzężoną z ćwiczeniami głosowymi -Vocastim, wielofunkcyjny aparat USG z funkcją kolorowego Dopplera, aparaty do badania słuchu audiometr kliniczny, tympanometr, posiadamy inhalator pneumatyczny AMSA do leczenia chorób zatok, ucha środkowego, upośledzonej drożności trąbki słuchowej (zwłaszcza u małych dzieci), upośledzonej drożności nosa u kobiet w ciąży.

image